3-tygodniowy kotek uratowany przed śmiercią

23 kwietnia 2021, 11:06, Anna Kluwak, gorzowianin.com
3-tygodniowy kotek trafił na wysypisko w podgorzowskim Chróściku. Zwierze zostało wypatrzone wśród śmieci na linii technologicznej. Gdyby nie szybka interwencja pracowników Inneko, kotek mógłby zginąć.

- Dostaliśmy telefon z instalacji, że jeden z pracowników wypatrzyła małego kotka wśród śmieci. Od razu pojechałam na miejsce. Kotek ma ogromne szczęście, że zauważył go pracownik, ponieważ jest naprawdę malutki i mieści się na dłoni. Od razu został zabrany do weterynarza, gdzie został zbadany i dostał antybiotyki. Bardzo się cieszę, że udało się go uratować. Takie sytuacje nie zdarzają się często. Na szczęście jest to historia z happy endem – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Emilia Grzegorczyk z firmy Inneko.

Kociak póki co przebywa w domu tymczasowym, ponieważ nie potrafi jeszcze samodzielnie jeść. Jak tylko podrośnie, trafi do nowego domu, czyli na Pole Golfowe Zawarcie. A jak to się w ogóle stało, że malutki kotek znalazł się wśród śmieci na wysypisku? Hipotez jest kilka. Jednak pracownicy Inneko nie wykluczają, że ktoś mógł zwierzaka wyrzucić razem ze śmieciami do kontenera. 


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości