Zakupy w Sylwestra. Do której są czynne sklepy?

30 grudnia 2020, 11:49
Sklepy w Sylwestra będą czynne dużo krócej, niż w zwykły czwartek. Sprawdziliśmy jak wygląda możliwość zrobienia zakupów 31 grudnia w województwie lubuskim. Najdłużej czynna będzie Żabka, Freshmarket oraz SPAR. Pozostałe sieci handlowe zamykają swoje sklepy wcześniej. Co istotne, w Sylwestra obowiązują godziny dla seniorów.

Sprawdziliśmy, jakie są godziny otwarcia poszczególnych sklepów i galerii handlowych w czwartek 31 grudnia na terenie województwa lubuskiego. Co istotne, w Sylwestra będą obowiązywały godziny dla seniorów. To oznacza, że w godz. 10-12 zakupów nie zrobią osoby poniżej 60 roku życia. Z kolei 1 stycznia 2021 roku wszystkie sklepy będą zamknięte.

Przypominamy, że zgodnie z najnowszym rozporządzeniem rządu w sprawie obostrzeń, od 28 grudnia do 17 stycznia pozostają zamknięte sklepy w galeriach handlowych. Wyjątek stanowią jedynie sklepy spożywcze, z książkami i prasą, drogerie oraz apteki.

Godziny otwarcia sklepów 31 grudnia

Biedronka – będzie czynna do godz. 19

Lidl – będzie czynny do godz. 19

Netto – będzie czynne do godz. 18

Tesco – będzie czynne do godz. 18

Kaufland - będzie czynny do godz. 18

Dino – będzie czynne do godz. 19

Auchan – będzie czynny do godz. 18

Carrefour – będzie czynny do godz. 18

Aldi – będzie czynne do godz. 18

Żabka i Freshmarket – większość sklepów będzie czynna do godz. 23. Jednak w poszczególnych sklepach godziny te mogą ulec zmianie i decyzje zostaną podjęte przez osoby prowadzące poszczególne placówki.

Galeria Askana w Gorzowie

W czwartek 31 grudnia będzie czynna w godz. od 9 do godz. 13.30. Jeżeli chodzi o Biedronkę, to będzie można zrobić w niej zakupy w godz. 6-19.

Centrum handlowe Nova Park w Gorzowie

W Sylwestra centrum handlowe Nova Park będzie czynne w godz. od 9 do 16. Natomiast w przypadku sklepu SPAR, zakupy będziemy mogli zrobić w godz. 8.30-21.

Centrum handlowe Focus Mall w Zielonej Górze

31 grudnia centrum handlowe Focus Mall będzie czynne w godz. 9-16.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości