Desperat zamieścił pożegnalny post na Facebooku. Groził, że się zabije

7 stycznia 2021, 09:33
fot. Shutterstock
Zamieścił post na Facebooku, że odbierze sobie życie i zabarykadował się w mieszkaniu. Na pomoc desperatowi ruszyli wschowscy policjanci. Dzięki szybkiej akcji mężczyznę udało się uratować.

Całe zdarzenia miało miejsce we wtorek, 5 stycznia. W czasie, gdy policjanci otrzymali zgłoszenie i udali się do jednej z miejscowości w powiecie wschowskim podbiegła do nich młoda kobieta. Z jej relacji wynikało, że jej mąż na portalu społecznościowym zamieścił post o tym, że żegna się z nią i chce odebrać sobie życie. Dodała, że zamknął się w mieszkaniu i nie można do się do niego dostać. Mundurowi nie czekając ani sekundy dłużej natychmiast podjęli działania.

Jak się okazało, mężczyzna zabarykadował się w jednym z pokojów. Funkcjonariusze przepchnęli masywną szafę, która znajdowała się po drugiej stronie drzwi i dostali się do środka. W pokoju zauważyli mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie. Policjanci podjęli próbę negocjacji z desperatem, a gdy udało im się odwrócić jego uwagę, podbiegli i powstrzymali go przed odebraniem sobie życia. Udzielili mu pierwszej pomocy i wezwali zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości