Kociaki porzucone w lesie pod Gorzowem. Były skazane na pewną śmierć

26 września 2022, 16:40
źródło: OTOZ Animals Gorzów
Ktoś zostawił w lesie, w transporterze małe kotki. Wolontariusze z OTOZ Animals pokazują okrucieństwo ludzi, którzy porzucili zwierzęta w środku lasu bez jedzenia i picia. Były wychudzone i brudne.

Informacje o porzuconych w lesie kotkach, gorzowski oddział OTOZ Animals został poinformowany w niedzielę, 25 września. Ktoś zgłosił, że przypadkowa osoba znalazła w lesie pomiędzy Gorzowem a Kłodawą dwa małe kotki. - Jakim trzeba być człowiekiem, by wyrzucić chore małe kotki do lasu na pewną śmierć? Trzeba być potworem bez empatii i sumienia! - piszą wolontariusze z OTOZ Animals.

Wolontariusze szybko udali się na miejsce wskazane przez osoby zgłaszające. Był to las pomiędzy Gorzowem a Kłodawą. Gdy dotarli na miejsce, natrafili na dwa, dwumiesięczne wygłodniałe koty. - Podbiegły do nas od razu jak usłyszały ludzkie głosy. Nawet nie zdążyliśmy otworzyć saszetki, by je zwabić. Z transporterka na stole weterynaryjnym wyszły wychudzone, brudne i śmierdzące z pozlepianą sierścią, z zaawansowanym kocim katarem, chorymi zaropiałymi oczami, świszczącym oddechem – relacjonują przedstawiciele OTOZ Animals.

OTOZ Animals przyjął pod opiekę młode kotki, ale ich leczenie i utrzymanie wymaga nakładów finansowych, dlatego tez wolontariusze zwracają się z apelem o pomoc - najlpiej finansową. 

Dane do przelewu - w treści należy wpisać „Kociaki z lasu”

OTOZ ANIMALS O/ GORZÓW WLKP.

Nr konta 58 1750 0012 0000 0000 3550 7752


Podziel się


KomentarzePozostałe wiadomości